fbpx

ZAPOJTE SE DO KAMPANĚ

Cílem kampaně Konec vajec je informovat veřejnost o stinných stránkách vaječného průmyslu. Přiblížit lidem, jak skutečně vypadá život slepic v různých typech chovů a uvést na pravou míru mnoho mýtů, které ve společnosti panují.

Na základě těchto informací se každý může rozhodnout, zdali se chce nadále podílet na zneužívání slepic, nebo raději zvolí cestu bez utrpení a přestane vejce konzumovat.

Kampaň se skládá z webových informačních stránek, videí a grafických vizuálů pro sociální sítě. Veškerý obsah byl vytvořen dobrovolníky organizace Otevři oči bez nároku na honorář. Všechny finanční příspěvky budou použity na propagaci kampaně, aby se informace o utrpení zvířat dostaly k co nejširší veřejnosti. 

Přispět vlastní aktivitou

Sdílet informace na sociálních sítích je to nejmenší, co každý z nás může udělat. Pomozte nám mezi veřejnost dostat informace o tom, se děje slepicím v chovech na vejce a jak se na utrpení slepic nepodílet.

Sdílet můžete:
  • web konecvajec.cz a jakoukoliv jeho část
  • kampaňové video
  • příspěvky na sociální sítě, které najdete níže na této stránce

Přidejte se k nám

Chtěli byste se sami podílet na podobě této kampaně, nebo se stát součástí našich dalších aktivit? Staňte se dobrovolníkem Otevři oči, napište nám na info@otevrioci.cz.

Přispět finančně

 

Stránka projektu na Darujme.cz
Přispět je možné také přímým bankovním převodem na účet č. 2700191599/2010
Vystavujeme potvrzení o přijetí daru pro potřeby daňového přiznání.

Roznášejte brožury

Brožura Konec vajec

Brožura Konec vajec

Máte možnost ve svém okolí roznášet informační brožury? Například můžete obejít veganské restaurace a prodejny zdravé výživy ve vašem městě, nebo je věnovat známým.  
Objednat brožury
Kliknutím na obrázek zobrazíte brožuru v PDF.

Materiály ke stažení a sdílení

Úvodní fotka na FB
Image